Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
22.03.2022 22:41 - Мисля за теб
Автор: panazea Категория: Тя и той   
Прочетен: 1001 Коментари: 0 Гласове:
7


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
E penso a te - Lucio Battisti - 1972 Io lavoro e penso a te Torno a casa e penso a te Le telefono e intanto penso a te "Come stai?" E penso a te "Dove andiamo?" E penso a te Le sorrido, abbasso gli occhi e penso a te Non so con chi adesso sei Non so che cosa fai Ma so di certo a cosa stai pensando И troppo grande la cittа Per due che come noi Non sperano perт si stan cercando, cercando "Scusa, и tardi" e penso a te "T"accompagno" e penso a te Non son stato divertente e penso a te Sono al buio e penso a te Chiudo gli occhi e penso a te Io non dormo e penso a te
https://www.youtube.com/watch?v=QPPDFCjBvLM&list=PLiwaiyOBniNEIbL-cH2Az2klu-HyCeyk-&index=3 
Гласувай:
7Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: panazea
Категория: Технологии
Прочетен: 6614371
Постинги: 3982
Коментари: 11584
Гласове: 56181
Календар
«  Ноември, 2023  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930