Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
23.09.2009 12:43 - Как се пишат песни
Автор: panazea Категория: Музика   
Прочетен: 1183 Коментари: 0 Гласове:
6Навремето викам на  Zucchero. Що не вземеш да съчиниш една песен , хем да си пеем , хем да си танцуваме? Той ми рече:   OK, dolce , non c`e` problema! И съчини ето това . Това за текилата и коката не е вярно , който ги употребява , не става за нищо!
Сега станете от стола и се поразкършете ! Baila!
Zucchero BAILA

http://www.youtube.com/watch?v=EJee0gu7USc

 

Adesso credo nei miracoli
In questa notte di tequila boom boom
Sei cosa sexy cosa, sexy thing, ..... ormai
Ti ho messo gli occhi addosso..... e lo sai
Che devi avere un caos dentro di te
x far fiorire una stella che balla
Inferno e paradiso dentro di te
La luna и un sole guarda come brilla

Baby the night is on fire
Siamo fiamme nel cielo
Lampi in mezzo al buio..... what you say

Baila, baila morena
Sotto questa luna piena
Under the moonlight
Under the moonlight

Vai chica vai cocca che mi sa cocca
Che questa sera qualche cosa ti tocca
Ho un cuore d"oro sai il cuore di un santo
x cosм poco me la merito tanto

Baby the night is on fire
Siamo fiamme nel cielo
Scandalo nel buio..... what you say

Baila, baila morena
Sotto questa luna piena
Under the moonlight

Baila, under the moonlight
Sotto questa luna piena
Baila morena…….. yeah yeah yeah

You got me hurtin" so bad, so bad
I got to have it, so bad

What you say

Baila, baila morena

Sotto questa luna piena
Under the moonlight

E daila, under the moonlight
Sotto questa luna piena
Daila morena
Sotto questa luna piena
Sotto questa luna piena
Sotto questa luna piena

Under the moonlight

 

Тагове:   как,


Гласувай:
6Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: panazea
Категория: Технологии
Прочетен: 5708643
Постинги: 3877
Коментари: 11502
Гласове: 55243
Календар
«  Март, 2023  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031